Reklama
Beata Krusic

Hlavně lhát a překrucovat

20. 04. 2017 16:54:24
Ruský prezident Vladimír Putin volá po poctivém dialogu s ostatními státy-i o nejspornějších otázkách dějin. Odsoudil cynický vztah k minulosti a manipulaci s historickými fakty 2.svět. války.

Putin prohlásil, že považuje za principiálně důležité zajistit širokou dostupnost archivních materiálů a zajistit jejich publikaci, což by mělo být prostředkem k zastavení lží, výmyslů a vytváření obrazu nepřítele. Putin volá po internetových stránkách a možnosti dohledávání svědectví- i na sociálních sítích. Je podle něj nezbytné mít objektivní vztah k dějinám.

Tato snaha Vladimíra Putina je podle mne velmi důležitá a já osobně ji velmi podporuji. Domnívám se však, že ve světě- především západním světě, chybí vůle přijmout tyto snahy a především se ukazuje, že velký kus západní Evropy žije podle diktátu USA, které si jenom "cvrnknou" a Evropa už naplno "teče". Vždyť co jiného si lze myslet např. o tom, co se nyní ukazuje v Sýrii......?! Přední americký expert nyní zpochybnil tvrzení Bílého domu, že by Sýrie-(B. Asad), měla být zodpovědna za záležitost výbuchu. Hlupák z Bílého domu, Donald Trump, vydával svá lživá, neprofesionální prohlášení a západ tzv. "učůrával" a jako ovce opakoval a obviňoval- spolu s Trumpem. Lži, manipulace a vymývání mozků jsou danou nutností k udržení mas v nastaveném trendu a především k upevěnění mocenského vlivu.

Úplně přesně se vyjádřil Vladimír Putin o vytváření obrazu nepřítele. Za nepřítele je vydáváno Rusko, propaganda západu tvrdě útočí na mozky davu a lidstvo přestává naslouchat obyčejnému selskému rozumu a hlasu srdce. Malý příklad- vážící se opět k posledním záležitostem kolem výbuchu v Sýrii:

Rusko vetovalo rezoluci RB OSN v současné její podobě. Ministr zahraničí, Lavrov, se vyjádřil tak, že nelze akceptovat znění rezoluce, ve které je a priori obviněn Damašek. Zárověn se Kreml hlásí k řádnému prošetření toho, co se v Sýrii událo a kdo nese odpovědnost.

Každému normálnímu člověku musí tento postoj připadat logický, prozíravý, velmi chytrý- a v podstatě úplně normální. Ale kdepak: postoj Rusů byl znova vykreslen jako postoj nepřítele. Rusko neakceptuje většinový hlas západního společnství, Rusko myslí vlastní hlavou, Rusko nejde s námi- jde proti nám.A co na tom, že třeba spoustě lidem postoj V. Putina přijde prostě logický, normální a správný- přesto raději přijme lež. Je to jednodušší, společensky přijatelnější, je to in. " Přeci nebudu stát za "Rusákem", dyť bych byl za kreténa........"

V současné době je osoba Vladimíra Putina jednou z nejschopnějších postav světového dění. Nezastrašitelnost a konkrétnost Ruska je velmi podstatným faktem na poli světového politického dění a ani ubohé lži a manipulace západního světa s lidstvem- tuto skutečnost nemá šanci změnit.

video //www.youtube.com/embed/vw0H-CVXHQE

Zvyšte článku karmu!
Autor: Beata Krusic | | karma: 36.94 | přečteno: 2017 ×
Facebook Twitter Google Plus

Diskuse

Vstoupit

V diskusi je 226 příspěvků.
Poslední z 25. 4. 2017, 14:52

Poslední články autora
PŘEJÍT NA ÚVODNÍ STRÁNKU iDNES.cz
Reklama